Witamy na starej stronie gminy Rychwał.
Zapraszamy na nową stronę pod adresem: rychwal.pl

Czy w gminie Rychwał przybędzie Rodzinny Plac Zabaw Nivea? Są na to szanse. Wystarczy zagłosować! PDF  | Print |  E-mail
W tym roku firma Nivea organizuje konkurs dotyczący budowy rodzinnych małych kompleksów rekreacyjnych. W 40 lokalizacjach, które otrzymają najwięcej głosów powstaną nowoczesne i bezpieczne miejsca zabawy. Także Gmina Rychwał zgłosiła się do rywalizacji proponując lokalizację w Parku Miejskim, gdzie może powstać tzw. „Podwórko”.

W jego skład wchodzić będą m.in. multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownica z daszkiem, huśtawka ważka, kiwak dwuosobowy, gra balance, skakanka, gra w klasy, huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, karuzela z siedziskami, huśtawka bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, tarcza do rzucania, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa i trawiasta.

Taki obiekt może powstać w Parku Miejskim w Rychwale. Żeby tak się stało potrzebujemy Państwa pomocy. Wystarczy głosować codziennie na lokalizację placu w Rychwale na stronie www.nivea.pl/podworko.
Akcja I etapu ruszyła 1 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia.