Witamy na starej stronie gminy Rychwał.
Zapraszamy na nową stronę pod adresem: rychwal.pl

Gmina i Miasto Rychwał
Publiczne losowanie składów Obwodowych Komisji ds. Referendum

 


AKCJA PLECAK POTRWA DO 21 SIERPNIA

Zakończyła się już zbiórka artykułów szkolnych w sklepach na terenie Gminy Rychwał jednak osoby, które chciałyby jeszcze wesprzeć charytatywną akcję Plecak mogą w dowolnym miejscu kupić artykuły szkolne: m.in. plecaki, zeszyty, bloki, długopisy, kredki, pisaki, farby, wycinanki, bibuły, plasteliny, piórniki itp. i dostarczyć je do dnia 21.08.2015 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Plac Wolności 21, 62- 570 Rychwale. Pozwoli to przygotować wyprawki szkolne dla dzieci z ubogich rodzin z terenu Gminy i Miasta Rychwał.

Relacja Wirtualny Konin


WAŻNA INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW ORLIKA W RYCHWALE


Warsztaty kulinarne w Rychwale

6 sierpnia w hali widowiskowo sportowej w Rychwale odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizacji projektu pn. „Z kulturą ludową przez pokolenia– warsztaty dla dzieci i seniorów” realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Gminny w Rychwale, dofinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Gminę Rychwał. Tym razem odbyły się warsztaty kulinarne podczas których dzieci oraz seniorzy z naszej gminy zgłębiali tajniki tradycyjnej kuchni regionalnej.

Więcej...
Zapraszamy na Facebooka Gminy Rychwał - najnowsze informacje, relacje z wydarzeń

Gmina Rychwał zaprasza do polubienia swojego profilu wszystkich Internautów, którzy chcą wiedzieć co się dzieje w gminie.
Pod adresem https://www.facebook.com/gminarychwal znaleźć można stronę gminy, która wzorem innych jednostek samorządu terytorialnego, udostępnia zaproszenia na wydarzenia, relacje z wydarzeń oraz wiele innych ważnych informacji. Profil gminy umożliwia łatwy i stały dostęp do wieści z gminy.
Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę do dołączenia do grona sympatyków naszej strony.WAŻNA INFORMACJA

W związku z prognozowanymi na najbliższe dni upałami prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo osób starszych i dzieci. Zalecamy pozostanie w domach w okresach występowania najwyższych temperatur.

PORADNIK JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA UPAŁ

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA BURZĘ

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA WICHURĘ

BEZPIECZNY URLOP


Zagłosuj na kronikę SKO Szkoły Podstawowej w Białej Panieńskiej

Internauto, znajdź trochę czasu i oddaj swój głos na Kronikę SKO Biała Panieńska. Znaleźliśmy się w szczęśliwej jedenastce najlepszych Prac Konkursowych ogólnopolskiego Konkursu dla SKO.Praca Konkursowa, która zdobędzie najwięcej głosów internautów otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł.
WEJDŹ na stronę: www.sko.edu.pl/konkursy/
Pamiętaj, gdy pojawi się komunikat plikach cookies- zamknij, następnie zarejestruj się.
Kolejny krok to: kliknij na link, który przyjdzie na Twoją pocztę.
Teraz zaloguj się i kliknij przycisk " GŁOSUJ" umieszczony pod kroniką.

WAŻNE: Jedna osoba może oddać jeden głos.Głosowanie trwa do 10 września 2015r.

Serdecznie zachęcamy do głosowania.
Za każdy oddany głos dziękujemy:)
Link do Kroniki SKO: www.sko.edu.pl/…/52-szkola-podstawowa-im.-kornela-makuszyns…

Opiekun SKO Henryka Wiśniewska


WAKACJE NA PÓŁMETKU

Wakacje na półmetku. Jedni powrócili z wakacyjnych wyjazdów, inni dopiero się do nich przygotowują. Blisko 180 dzieci i młodzieży z gminy Rychwał skorzystało w tym roku z różnych form wakacyjnego wypoczynku, który był współfinansowany przez gminę Rychwał.

Więcej...
Wakacje na sportowo i ludowo

Relacja Wirtualny Konin


Nabór do Oddziału Przedszkolnego w Siąszycach

Informujemy, że Oddział Przedszkolny w Siąszycach dysponuje wolnymi miejscami. Zainteresowani rodzice dzieci 3-4 letnich proszeni są o kontakt z sekretariatem Zespołu Szkół w Rychwale pod nr tel. 632481077

 


Syreny alarmowe w związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego


IX Sesja Rady Miejskiej w Rychwale

W dniu 4 sierpnia 2015 r./wtorek/ o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale, Plac Wolności 21 odbędzie się IX Sesja Rady Miejskiej w Rychwale.

Zawiadomienie i porządek obrad


Ostrzeżenie meteorologiczne

Ostrzeżenie z IMGW. Zjawisko:  burze z opadami deszczu  - wiatr w porywach do 90 km/h. Ważność od godziny 21.00 dnia 22.07.2015 r. do godziny 06.00 dnia 23.07.2015 r.


Kolonie w Lądku-Zdroju zakończone

 


 


Zakończył się już I i II turnus kolonii w Lądku - Zdroju. W terminie od 29 czerwca do 5 lipca  oraz od 6 lipca do 12 lipca br. dzieci i młodzież z terenu gminy Rychwał przebywały na koloniach letnich. Wyjazd ten był zorganizowany i dofinansowany z budżetu gminy Rychwał.
Więcej...
«StartWstecz12345678910DalejWstecz»

Page 6 of 66