Witamy na starej stronie gminy Rychwał.
Zapraszamy na nową stronę pod adresem: rychwal.pl

Gmina i Miasto Rychwał
ZAGŁOSUJ na Przedszkole "Plastuś"!!!

Przedszkole Samorządowe „Plastuś w Rychwale” przystąpiło do projektu "To dla mnie ważne" pod hasłem "Tworzymy multimedialny świat Plastusia". Udział w projekcie to szansa na pozyskanie środków finansowych, za które zostaną zakupione komputery, sprzęt multimedialny i tablica interaktywna.
Przedszkole przeszło już I etap konkursu, inicjatywa jest już widoczna na stronie internetowej www.todlamniewazne.pl. Bardzo prosimy o oddawanie głosów na Przedszkole Samorządowe „Plastuś” w Rychwale wchodząc na powyższą stronę, klikając "Głosuj". Aby głos był ważny trzeba kliknąć w link potwierdzający, który przyjdzie na Państwa e-maila.
WAŻNE!!! Z jednego e-maila można oddać jeden głos. Każdy głos się liczy!!! Serdecznie dziękujemy!!!


XVII Święto Ziemi Rychwalskiej - Rychwalia 2015


VII Sesja Rady Miejskiej w Rychwale

W dniu 28 maja 2015 r./czwartek/ o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale, Plac Wolności 21 odbędzie się VII Sesja Rady Miejskiej w Rychwale.

Zawiadomienie i porządek obrad


WAŻNA INFORMACJA!!!

W związku z rozpowszechnianiem przez jedną z firm, nieprawdziwej informacji o rzekomo prowadzonej przez Gminę Rychwał zbiórce funduszy na organizację Dnia Dziecka, informujemy, że Gmina Rychwał nigdy nie prowadziła i nie prowadzi zbiórki pieniędzy na organizację tego wydarzenia. Bardzo prosimy o informowanie Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale o każdej takiej sytuacji pod nr tel. 63 248 10 01.


Rajd Rowerowy "Solidarni w Partnerstwie"

Regulamin Rajdu

Oświadczenie

Trasa Rajdu z Rychwała


INFORMACJA

Informacja dla mieszkańców zamieszkujących w miejscowości Grabowa oraz w Rychwale ulice: Chabrowa, Grabowska, Grodziecka, Józefów, Kaliska, Łąkowa, Makowa, Milewo, Nowa, Polna, Sokołów, Tuliszkowska i Złotkowska.

Informujemy, że w harmonogramie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych dla Trasy nr 1 (obejmującej w/w ulice miasta Rychwał oraz miejscowość Grabowa) nastąpiła pomyłka w terminie odbioru odpadów zmieszanych w maju – jest wskazany dzień 25 maj 2015 r., a powinien być 18 maj 2015 r.
Zatem daty odbioru odpadów zmieszanych w maju dla w/w trasy to: 4 i 18 maj 2015 r.

Prosimy mieszkańców zamieszkujących w miejscowości Grabowa oraz w Rychwale ulice: Chabrowa, Grabowska, Grodziecka, Józefów, Kaliska, Łąkowa, Makowa, Milewo, Nowa, Polna, Sokołów, Tuliszkowska i Złotkowska o wystawienie pojemnika z odpadami komunalnymi zmieszanymi 18 maja 2015 r.
Pozostałe terminy odbiorów odpadów komunalnych zmieszanych i odbieranych selektywnie nie ulegają zmianie!
O zmianie terminu odbioru odpadów mieszkańcy wskazanych ulic Rychwała i miejscowości Grabowa zostaną poinformowani pisemnie 13 maja 2015 r. przez PGKiM w Rychwale Sp. z o.o.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Harmonogram


Informacja dla mieszkańców

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
którzy złożyli deklarację do projektu budowy mikroinstalacji prosumenckich – ogniw fotowoltaicznych

Ze względu na duże zainteresowanie projektem budowy mikroinstalacji prosumenckich– do chwili obecnej wpłynęło ponad 60 deklaracji i ograniczoną liczbą lokalizacji, które będą uwzględnione we wniosku o dofinansowanie projektu (20 szt.) przyjęto następujące zasady ustalenia kolejności rozpatrywania deklaracji.

Więcej...
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Rychwale
W sobotę 9 maja w Rychwale odbyły się Powiatowe obchody Dnia Strażaka. Uroczystości rozpoczęły się mszą św.  W kościele pw. Trójcy Świętej w Rychwale w intencji strażaków odprawiona przez proboszcza, a jednocześnie Kapelana Strażaków Gminy i Miasta Rychwał ks. Marka Molewskiego. Po mszy świętej pododdziały strażackie przemaszerowały ulicami miasta na Stadion Miejski w Rychwale, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

Relacja Wirtualny Konin

Relacja Konin Nasze Miasto

Więcej...
Wakacje 2015

REGULAMIN  REKRUTACJI DZIECI I MŁODZIEŻY NA WYPOCZYNEK LETNI

Kolonie w Lądku - Zdroju - dokumenty do złożenia

Półkolonie w Rychwale - dokumenty do złożenia


Obwieszczenie

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 77 w Rychwale z dnia 11 maja 2015 r. w sprawie listy zarejestrowanych kandydatów w okręgu wyborczym nr 77 w wyborach do Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej.

Obwieszczenie Komisji Wyborczej


Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym

Burmistrz Rychwała ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej po byłej bazie SKR w Rychwale, stanowiącej  własność Gminy Rychwał.

Ogłoszenie o przetargu.


Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Rychwale


"SMOCZY FESTYN" w Rychwale


Rychwalska Majówka

W dniu 1 maja 2015 roku odbyła się kolejna Rychwalska Majówka, która tradycyjnie rozpoczęła się na Stadionie Miejskim w Rychwale. Burmistrz Rychwała Stefan Dziamara otworzył Turniej Mieszkańców Sołectw oraz I Halowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii młodziczek. Turniej Piłki Nożnej rozgrywany był na Stadionie Miejskim, natomiast Turniej Siatkowej Piłki Halowej w Hali widowiskowo-sportowej.


Relacja TV Wielkopolska

Relacja Wirtualny Konin

Więcej...
«StartWstecz12345678910DalejWstecz»

Page 9 of 66