Witamy na starej stronie gminy Rychwał.
Zapraszamy na nową stronę pod adresem: rychwal.pl

Gmina i Miasto Rychwał
Rodzinny Rajd Rowerowy

W niedzielne popołudnie 30 sierpnia br. odbył się kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy. Mimo upalnej pogody uczestnicy nie zawiedli i w Rychwale, na starcie stawiło się liczne grono mieszkańców naszej gminy. Tym razem na trasę 22 kilometrowego rajdu wystartowało ponad 80 miłośników dwóch kółek.

Więcej...
Bezpłatne badanie słuchu


Dożynki Gminno-Parafialne w Modlibogowicach


W sobotę 22 sierpnia 2015 r. w miejscowości Modlibogowice odbyły się Dożynki Gminno - Parafialne. Dożynki to najważniejsze wydarzenie dla rolników, święto wieńczące cały rok ciężkiej pracy w polu. Przypominają, że to dzięki niej codziennie trafia na stoły w naszych domach polski chleb. Ta piękna tradycja stanowi ważny element polskiej kultury i tożsamości. Jest to najbardziej prestiżowa impreza w kalendarzu kulturalnym wsi.

Relacja Wirtualny Konin

Więcej...
V Edycja Konkursu Fotograficznego „Wielkopolska Rodzina w Obiektywie”!

Regulamin Konkursu V Edycja

Formularz Zgłoszeniowy V Edycja.pdf

Formularz Zgłoszeniowy V Edycja.doc


Bezpłatne spotkania informacyjne dla przedstawicieli przedsiębiorstw

Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów serdecznie zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla przedstawicieli przedsiębiorstw pn. „Co eksporter wiedzieć powinien?”.
Podczas spotkań eksperci przedstawią zagadnienia związane z opracowywaniem strategii eksportowej, pozyskiwaniem funduszy europejskich w latach 2014-2020, a także analizy dostępu do rynku niemieckiego, francuskiego, brytyjskiego i skandynawskiego. Organizatorem tegorocznych spotkań w Poznaniu, Lesznie, Gostyniu, Koninie i Kaliszu Wielkopolsce jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski.

Więcej...
Ceny biletów PKS bez zmian


Komunikat Państwowej Służby Hydrogeologicznej


Biblioteka z p@sją w Rychwale

Po sześcioletniej współpracy z Fundacją Orange Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Rychwale otrzymała Certyfikat Biblioteki z p@sją.
Certyfikat ten jest potwierdzeniem, że nasza biblioteka jest przyjazna i otwarta dla internautów w każdym wieku. W ramach programu „Orange dla bibliotek” zapewniła możliwość użytkownikom z terenu naszej gminy włączenia się do świata cyfrowej edukacji.
Corocznie dotacje przekazywane przez Fundację Orange na pokrycie kosztów dostępu do Internetu, pozwoliły naszej placówce na bezpłatne korzystanie z sieci.
Zapraszamy do naszej biblioteki, gdzie nadal można bezpłatnie korzystać z Internetu.


Odnawialne źródła energii w gminie Rychwał - ogniwa fotowoltaiczne

Gmina Rychwał jeszcze w tym roku zrealizuje projekt mający na celu ograniczenie niskiej emisji na swoim terenie, a dofinansowanie budowy ogniw fotowoltaicznych będzie kolejną inwestycją, dzięki której gmina będzie jeszcze bardziej ekologiczna.
4 sierpnia 2015r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego miało miejsce uroczyste podpisanie umów o przyznanie pomocy w ramach PROW dla operacji dotyczących budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Więcej...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym

Burmistrz Rychwała ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej po byłej bazie SKR w Rychwale, stanowiącej własność Gminy Rychwał – Ogłoszenie o przetargu


Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym

Burmistrz Rychwała ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej po byłej bazie gospodarki komunalnej w Rychwale, stanowiącej własność Gminy Rychwał – Ogłoszenie o przetargu


Spotkanie konsultacyjne


Ogłoszenia Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór:

Wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 6. Rynek pracy, Działanie 6.1 – Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez PSZ pod tytułem „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Powiecie Konińskim (I)” Szczegółowe informacje

Wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 6. Rynek pracy, Działanie 6.1 – Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez PSZ pod tytułem „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Powiecie Konińskim (I)” Szczegółowe informacje


«StartWstecz12345678910DalejWstecz»

Page 5 of 66